Get Adobe Flash player

» kontakt

telefon:
+420 606 600 169

e-maily:
info@motak.cz

grafické studio:
data@motak.cz

www.motak.cz

17. listopadu 216,
Pardubice, 530 00,
Česká Republika

» produkty společnosti MOTÁK, spol. s r.o.

Plošná reklama na materiálu „INFORMAČNÍ TABULE“ - materiál vzniká na základě smluv s příslušnými Městy a jednotlivými stavebními bytovými družstvy, je vydáván v nákladu 1000 – 1200 kusů, je vyvěšen ve všech vchodech bytových domů patřících daným Městům a SBD, dále ve všech veřejně přístupných objektech Města a dále také na co nejvíce místech s větší koncentrací lidí jako jsou úřady, obchody, čekárny atd. INFORMAČNÍ TABULE ve formátu A2 obsahují ve středové části důležitá telefonní čísla - tj. instituce státní správy (MÚ, FÚ, OSSZ, soudy), SBD, nemocnice, TAXI, plavecké bazény, zimní stadiony a další, která jsou obklopena reklamou klientů s širokou škálou služeb.

cedule cedule cedule

Prezentace ve slevové knížce TREFA – obsahuje reklamní inzeráty jednotlivých firem a zároveň kupóny se slevami, které mohou zákazníci uplatnit po dobu jednoho roku. Dle zkušeností je TREFA využívána zákazníky všech věkových kategorií se zájmem uplatnění slev v mnoha různých oborech služeb a nákupu zboží. TREFA je vydávána v nákladu 8000 – 10000 kusů a distribuce je zajištěna smluvně sjednaným odběrem významnými firmami a institucemi (banky, pojišťovny, krajské a městské úřady, finanční úřady, OSSZ, zdravotní pojišťovny, úřady práce, katastrální úřady, zdravotní pojišťovny, vysoké školy, policie, soudy, vězeňská služba a další). Klienti využívající prezentaci ve slevové knížce TREFA zaznamenali díky uplatňování slevových kupónů příliv nových zákazníků a zvýšení obratu.

trefa trefa trefa

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky snad vůbec nepohybují. Jenom tak klidně levitují ve vzduchu. Jelikož slunce jasně září a na obloze byste od východu k západu hledali mráček marně, balónky působí jako jakási fata morgána uprostřed pouště. Zkrátka široko daleko nikde nic, jen zelenkavá tráva, jasně modrá obloha a tři křiklavě barevné pouťové balónky, které se téměř nepozorovatelně pohupují ani ne moc vysoko, ani moc nízko nad zemí. Kdyby pod balónky nebyla sytě zelenkavá tráva, ale třeba suchá silnice či beton, možná by bylo vidět jejich barevné stíny - to jak přes poloprůsvitné barevné balónky prochází ostré sluneční paprsky.

mapy mapy mapy